به زودی - Upcoming

 1. Easy Red II
 2. Medved Hellraiser
 3. Miasma Chronicles
 4. Dark Days: Devil Hunt
 5. Planet of Lana
 6. Medieval Kingdom Wars
 7. Destroy All Humans! 2: Reprobed
 8. Kingdom Wars 4
 9. Foregone
 10. Amnesia: Rebirth
Lost Planet 3 Resident Evil 4 Remake Dead Space
Cyberpunk 2077

آموزش کامل و جامع حل مشکلات بسته های نصبی FitGirl

22,311 بازدید 60 دیدگاه
4
Favorite

آموزش کامل و جامع حل مشکلات بسته های نصبی FitGirl
خطاها و ارورهای معمولی و متداول نصب بازی ها
به همراه روش ها و راه حل ها
+ فیلم آموزش

نکته های مهم


قبل از شروع مطالعه، بررسی کنید که مراحل زیر را انجام داده‌اید.


نام کاربری ویندوز شما باید فقط لاتین باشد (اعداد نیز مجاز هستند)

بسیاری از بازی ها و کرک ها (مخصوصاً جدیدترین های CODEX) به درستی در حساب های دارای نمادهای غیر لاتین کار نمی کنند. همچنین بسته های پیچیده می توانند از نرم افزارهای اضافی استفاده کنند که ممکن است هنگام اجرا در پوشه نام کاربری “ВАСЯ” خراب شود. بنابراین یکبار برای همیشه نام کاربری خود را تغییر دهید. یا بهتر از آن ، یک کاربر جدید با نام latin در ویندوز ایجاد کنید و کاملاً به آن تغییر وضعیت دهید. به این ترتیب نام پوشه نام خوبی خواهد بود و تمام نرم افزارها و کرک های فوق الذکر کار خواهند کرد.


آنتی ویروس را غیرفعال کنید

به احتمال زیاد حداقل یک آنتی ویروس فعال دارید. یا حتی دو مورد ، مانند پیش فرض Windows Defender + AVAST یا Malwarebytes یا چیز دیگری. هنگام نصب بسته های MY (یا بازپخش از سایر گروه های ایمن ، که در سوالات متداول من ذکر شده است ) ، آنها را غیرفعال کنید. WD و MWB تنها دو AV هستند که قسمت هایی از نصب کننده های من را مسدود می کنند ، در حالی که AV های دیگر لطمه ای ندارند. البته ، این واکنش مثبت کاذب به برنامه “run.exe” من است ، که به شما امکان می دهد چندین کمپرسور / کمپرسور را بر روی تمام هسته های پردازنده خود اجرا کنید. بررسی گزارش در انجمن ویروس توتال در این فایل.

Windows Defender را می توان با استفاده از این ابزار به درستی غیرفعال / فعال کرد .

یه نکته اینکه معمولا نصب کننده‌های FitGirl با آنتی ویروس مشکلی ندارند اما خب بازهم نمیشود به هیچ آنتی ویروسی اطمینان کرد و باید از این بابت خیالمون راحت شود.

تنظیم UAC در حداقل سطح (بدون هشدار)

UAC (User Access Control) سیستم دیگری است که شما را در برابر نرم افزارهای مشکوک محافظت می کند. این ممکن است برای تازه‌کارهای کل ، که برای اولین بار در زندگی شخصی رایانه شخصی را می بینند ، تا حدی مفید باشد ، اما اگر اینجا هستید که بارگیری بسته ها را انجام می دهید ، حدس می زنم شما دیگر یک نوبل کامل نباشید.

بسته های پیچیده نیاز به اجرای کمپرسورهای مختلف (de) از پوشه User Temp دارند. تنظیمات پیش فرض UAC با متوقف کردن نصب ، اجرای آنها را محدود می کند.


مطمئن شوید که به اندازه کافی حافظه مجازی دارید

اگر ۴ گیگابایت RAM دارید ، حافظه مجازی را روی ۸ گیگابایت تنظیم کنید (اندازه سفارشی: هر دو اندازه اولیه و حداکثر را روی ۸۱۹۲ تنظیم کنید)

اگر ۸ گیگابایت RAM دارید ، حافظه مجازی را روی ۱۶ گیگابایت تنظیم کنید (اندازه سفارشی: هر دو اندازه اولیه و حداکثر را روی ۱۶۳۸۴ تنظیم کنید).

اگر ۱۶ گیگابایت رم دارید ، حافظه مجازی را نیز روی ۱۶ گیگابایت تنظیم کنید (اندازه سفارشی: هر دو اندازه اولیه و حداکثر را روی ۱۶۳۸۴ تنظیم کنید)

اگر ۳۲ گیگابایت رم دارید ، حافظه مجازی را نیز روی ۸ گیگابایت تنظیم کنید (اندازه سفارشی: هر دو اندازه اولیه و حداکثر را روی ۸۱۹۲ تنظیم کنید).

“اندازه مدیریت شده سیستم” را تنظیم نکنید ، زیرا سرعت آن کندتر است. اندازه ثابت VM کارآمدترین تنظیمات است.

چرا حافظه مجازی مهم است؟

پس از اجرا ، هر EXE در ویندوز مقدار مشخصی از حافظه را از سیستم عامل حافظه OS درخواست می کند. اگر رم رایگان کافی باشد ، برنامه آن را دریافت می کند. اگر هیچ VM وجود نداشته باشد و حافظه آزاد زیر درخواست برنامه باشد ، خرابی خواهید دید. VM (که به آن pagefile نیز گفته می شود) یک تقلید RAM است که شما را از چنین مشکلاتی نجات می دهد. برنامه نمی داند RAM واقعی دریافت کرده است یا حافظه مجازی. با پرونده بزرگ VM معمولاً خرابی های مربوط به حافظه را مشاهده نمی کنید. کاهش سرعت (سرعت دسترسی HDD کندتر) – مطمئنا

از گزینه ۲GB Memory Limit استفاده کنید (FitGirl Repack setup)

برای مدتی نصب کنندگان FitGirl می توانند میزان RAM را به ۲ گیگابایت محدود کنند. اگر دستگاه شما ۸ گیگابایت رم یا کمتر دارد ، همیشه از آن استفاده کنید. امروزه ۸ گیگابایت RAM مقدار بسیار کمی است که مرورگرها به تنهایی نیمی از این اندازه را می خورند. (مثل گوگل کروم!!)

تنظیمات را با سازگاری ویندوز ۷ اجرا کنید (Compatibility mode)

اگر از ویندوز ۱۰ استفاده می کنید و خطاهایی در پرونده های از دست رفته یا مواردی از این دست دارید ، setup.exe را با سازگاری تنظیم شده روی ویندوز ۷ اجرا کنید و آن را به عنوان مدیر اجرا کنید.

تنظیمات را در حالت ایمن اجرا کنید (Safe Mode)

برخی از آنتی ویروس ها را نمی توان به طور کامل خاموش کرد و حتی اگر فکر می کنید که آنها را خاموش کرده اید ، پرونده های لازم را حذف می کنند. تو نکردی اما آنها بهتر می دانند. بنابراین در آن حالت در حالت Safe mode راه اندازی مجدد کنید و دوباره نصب کنید. هیچ نرم افزاری در روند نصب مزاحمت ایجاد نمی کند.

اطمینان حاصل کنید که فضای آزاد کافی در درایو هدف برای نصب بازی داشته باشید

از پیغام ” بدون فضای دیسک کافی ” چشم پوشی نکنید، اگر ستاپ نصب می گوید. همچنین توصیه می شود که بر روی درایوهایی که پس از نصب فقط چند گیگابایت فضای دیگر دارند ، مجدداً نصب نکنید. در هنگام نصب با حافظه کم ، نصب کننده ممکن است فضای خالی بیشتری را که بیان کرده بخورد.

هر بار سنگینی را در درایو هدف خاموش کنید

اگر پروسه دانلود روی همان درایو فیزیکی فعال است که روی آن بازی را نصب می کنید و این درایو SSD نیست – انتظار نصب واقعاً طولانی را داشته باشید. هر برنامه ای ، ایجاد بار سنگین دائمی بر روی دیسک شما را هنگام نصب دیوانه می کند. بعد از نصب بازی می توانید بذرپاشی را ادامه دهید.

سعی کنید بازی را در درایو ویندوز یا C نصب نکنید مگر در شرایط خاص

سیستم حقوق ویندوز یک چیز مشکل است. اگر در سیستم عامل خود سرپرست مناسبی نیستید ، ممکن است برخی از پوشه ها / درایوها برای حساب شما محدود شوند. بعضی اوقات بازی روی C: فقط روی درایوهای دیگر قابل نصب نیست و گاهی برعکس ، فقط روی درایو سیستم. و البته از نصب بازی در پوشه های Program Files \ Program Files (x86) خودداری کنید. این پوشه معمولاً دارای محدودترین حقوق است.

پوشه Windows خود (و پایین) را برای unarc.dll بررسی کنید – در صورت وجود این پرونده ، آن را حذف کنید

در بسته های من از unarc.dll سفارشی استفاده شده است ، با unarc.dll دیگر سازگار نیست ، که به امید رفع “خطای Unarc.dll” می توانید بارگیری کنید. به یاد داشته باشید ، چندین نوع از این خطاها وجود دارد ، آنها معنی های مختلفی دارند. و unarc.dll دیگر کمکی نخواهد کرد.

همانطور که در این تصویر نشان داده شده است ، تنظیمات را با حقوق مناسب اجرا کنید

آموزش خطاها و راه حل های متداول (نصب بازی FitGirl)


من نمی توانم setup.exe را اجرا کنم ، وقتی که می خواهم آن را راه اندازی کنم مشکلی وجود ندارد یا هیچ اتفاقی نمی افتد!

Windows Defender / SmartScreen (یا نرم افزار محافظتی مشابه ، حتی مرورگر) شما آن را مسدود کرد.

۱٫ در حالی که پرونده روی دسک تاپ یا یکی از پوشه های کاربری شما است ، روی آن کلیک راست کنید یا پرونده را فشار داده و نگه دارید و روی Properties کلیک کنید / ضربه بزنید.

۲٫ در زیرتب General ، بر رویدکمه Unblock کلیک کنید / ضربه بزنید ، و بر روی OK کلیک کنید / ضربه بزنید.
آموزش کامل و جامع حل مشکلات بسته های نصبی FitGirl

توجه: اگر دکمه Unblock را مشاهده نمی کنید ، پرونده قبلاً انسداد شده است .

اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع را می توانید در اینجا پیدا کنید .

 هیچ پرونده ای برای ISArcExtract مشخص نشده است

آموزش کامل و جامع حل مشکلات بسته های نصبی FitGirl

چهار دلیل احتمالی برای آن خطای مشهور وجود دارد. لیست شده توسط محبوبیت:

 • بارگیری شما خراب است ، برخی از پرونده های BIN کامل نیستند. برای حل آن ، فایلها را مجدداً مرتباً دنبال کنید ، دستورالعمل هایی که در بالا ذکر شده است را بارگیری کنید.
 • شما همه پرونده های لازم برای انتخاب خود را بارگیری نکرده اید. بگویید ، شما این بازی را به زبان انگلیسی نصب می کنید ، اما setup-fitgirl-selective-english.bin را از فایل .rar یا محتویات به درستی استخراج نکردید . فایل مورد نیاز را Extract کنید و دوباره امتحان کنید.
 • شما در حال اجرای نصب از یک پوشه با نام عجیب و غریب هستید ، مانند “C: \ Users \ ВАСЯ-ПУПКИН \ Downloads \ __ [rutor.is] _Super Fitgirl Repack [FitGirl Repack]”. در چنین مواردی ، setup.exe نمی تواند فایل های BIN خود را ببیند و نمی تواند آنها را ادامه دهد. setup.exe + تمام پرونده های BIN را به یک مسیر کوتاه تر مانند “C: \ Repacks \ Super Repack” منتقل کنید و نصب را از آنجا اجرا کنید.
 • شما آنتی ویروس یا UAC فعال دارید که از بازسازی بایگانی موقت جلوگیری می کند (من زیاد از آنها استفاده می کنم) و بنابراین نمی توان آن بایگانی را استخراج کرد. بنابراین ، AV یا UAC را غیرفعال کرده و بازی را دوباره نصب کنید.

Visual C ++ Runtime نصب کننده

من همچنین به شما توصیه می کنم همه C++ Redistributables را نصب کنید. شما می توانید این بسته کوچک همه در یک را امتحان کنید یا آنها را جدا از سایت Microsoft تهیه کنید.

عیب یابی WINE

در زیر WINE ، پس زمینه تمام صفحه دسک تاپ را کاملاً اشغال می کند ، به طوری که هیچ برنامه دیگری (از جمله پنجره نصب کننده ، یا حتی برنامه های بومی لینوکس که در کنار هم اجرا می شوند) قابل استفاده نیست. راه حل این کار این است که winecfg را باز کنید -> تب Graphics -> تقلید از یک میز کار مجازی را بررسی کنید.

اگر چیزی جدیدتر از Windows XP تقلید شود ، نصب کننده در “بررسی حقوق مدیر …” گیر می کند. (Wine هنوز به درستی بررسی های UAC و سرپرست را انجام نمی دهد – هر برنامه حتی اگر از Windows Vista / 7/8/10 شبیه سازی شود نیز به عنوان مدیر اجرا می شود.) راه حل این باز کردن winecfg است -> زبانه برنامه ها -> تنظیم نسخه ویندوز به ویندوز XP در سطح جهانی (همانطور که نصب کننده فرآیندهای دیگر را با عدم مطابقت نسخه های ویندوز ایجاد می کند – این معمولاً بد پایان می یابد).

همچنین ، با اجرای دستور زیر باید cmd WINE را با نسخه اصلی جایگزین کنید:

cmd winetricks

رفع خطای Download failed: The server name or address could not be resolved

اگر با پیغام بالا مواجه شدید به دلیل اتصال به سرورهای دانلود و عدم برقراری کامل نمایش داده میشود در نصب کننده FitGirl ،بنابراین گزینه های مراحل پایانی Setup را که مربوط به نصب Runtime ها هستش مثل Dirextx و .net framwork و Visual c++ runtime را غیرفعال کنید و مجدد بازی را نصب نمائید.

فیلم آموزش نصب بازی GTA V نسخه FitGirl


پایان آموزش./

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید!
[مجموع: 33 میانگین: 4]

    کانال تلگرام - دریافت آخرین مطالب و بروزرسانی‌ها
guest

60 نظرات
کهنه‌تر
تازه‌تر بیشترین رأی
Inline Feedbacks
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
یاسین
یاسین
2 سال قبل

سلام ببخشید
ما نصب کردیم رم ۸ بود گزینه اول را زدیم خیال کردیم اگر نزنیم لگ دار میشه گزینه که شما برداشتید (کرک ) ما نزدیم و نصب شد هیچ کاریش هم نکردیم و الان باز میشه بدون لگ و خیلی خوب الان هم مرحله ی ۱۹ هستم کمی گرافیکش هم پایین ولی خوبه به نظر شما می تونیم با گرافیک بهتر اجرا کنیم؟

در بازه سایتتون هم :
ممنون از سایت خوبتون عالی بود هیچتا بازی هاتون هم خراب نیست بهترین سایت هر بازی که شما داشته باشید را من رو کامپیوتر دارم واقاً دمتون گرم

Yasin
Yasin
1 سال قبل
در جواب  مدیر

سلام
GTAV

عادل
عادل
2 سال قبل

من با اینکه خیلیاشو میدونستم بعضیاشو واقعا نمیدونستم ممنون